Кујнски ножици од не'рѓосувачки челик повеќе функции за храна за храна ултра остра алатка за месо риба пилешка пица салата BBQ, тешка должност

Кујнски ножици од не'рѓосувачки челик повеќе функции за храна за храна ултра остра алатка за месо риба пилешка пица салата BBQ,

Достапно за вашата нарачка
DEN 207.84
Залиха:

Не'рѓосувачки челик. 【Премиум квалитет】 Направено од SK5 челик, овие тешки ножици се изработени од врвна рачка од не'рѓосувачки челик и алуминиумска легура, што е отпорност на отпорност на 'рѓа и отпорност на корозија. 【Тешки и остри ножици】 Знаете дека понекогаш пар ножици се покорисни од ножот. Можете да исечете се што сакате со нашите кујнски ножици како пилешко, живина, риба, варено и сурово месо, зеленчук, овошје, билки и што било друго што ви треба за вашиот оброк. 【Мултифункционално】 Освен корисно сечење на ножици, исто така може да биде отвор за шишиња. Никогаш нема да треба да најдете малку отвор за шише сега. 【Лесен за употреба и одржување】 Ергономски дизајнираните рачки на кујнските ножици ќе ви понудат удобен и безбеден зафат додека користите. Лесно за чистење, едноставно ставете ги во машината за миење садови или миењето на рацете. 【Услуга】 Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не, чекаме да понудиме најдобра услуга колку што можеме. Добредојдовте во Chchmu! CHCHMU има за цел да ги понуди сите видови на добра за дневна употреба за вас. Стоката во нашата продавница ќе биде сè повеќе роман, сеопфатна во следното време. Ако имате какви било прашања за време на шопингот, Ве молиме слободно контактирајте со нас, чекаме да понудиме најдобра услуга колку што можеме. Имај убав ден!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата