КУОФАНДИ Машки Тенок Фит Џемпер Со Маица Плетен Џемпер Со Пуловер Мек Класичен Ребрест Џемпер

КУОФАНДИ Машки Тенок Фит Џемпер Со Маица Плетен Џемпер Со Пуловер Мек Класичен Ребрест Џемпер

Достапно за вашата нарачка
DEN 447.84
Залиха:

Мажите ребрести плетени џемпери се елегантни, стилски, елегантни за секојдневна секојдневна, училишна матура, празник, свадба, роденденска забава, ноќен состанок, фотографија, Божиќ. Носете го сам со фармерки, панталони и чино или обложете го под блејзери, јакни иatsови за моден и секојдневен изглед. Топло И Меко. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Топло И Меко. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Боја : Црвено Вино Големина : Малите Промоции може да варираат во зависност од бојата/големината.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата