Кујока Шалтер Висина Бар Столици Со Грб, Бар Столици 26 Инчен Контра Столици Столици Со Метални Нозе, Вештачка Кожа Тапациран За Паб, Ресторан, Кујна Островот

Кујока Шалтер Висина Бар Столици Со Грб, Бар Столици 26 Инчен Контра Столици Столици Со Метални Нозе, Вештачка Кожа Тапациран

Достапно за вашата нарачка
DEN 799.84
Залиха:

€Големина}Вкупна големина : 15,7"D x 15,7"W x 36" H; Висина На Седиштето : 26"; Длабочина На Седиштето : 13". Поддршка 250 фунти. Погоден за повеќето луѓе. ●Удобната И Стабилна Метална конструкција И богатата перница ја прават Кујнската Столица стабилна и удобна. Метален потпирач за нозе посилен од другата дрвена основа. Закривениот потпирач за грб е designedономски дизајниран да одговара на вашиот грб. Со задебелена челична потпора, потпирачот за грб е стабилен и нема да се ниша. Напредните вртливи стапала за израмнување можат ефикасно да и помогнат на оваа столица да одржува подобра рамнотежа Со Прилагодување на должината на ротацијата на завртката. ●Рустикален Дизајн●дизајн На Вештачка Кожа, црна рамка. Овие шалтерски столици ќе му дадат рустикална индустриска атмосфера на вашиот простор—кујнски острови, кујнски шалтер, барови, трпезарии, кафуле, шалтери, фарми, ресторани, салони, забавни центри. ●Лесно Склопување●Следете ги упатствата, можете лесно и брзо да ги поставите овие столчиња за шипки. ●Тапацирани Столици ● Пред пакување, Кујока ги прегледуваше една по една, дури и ова, веруваме дека имаме поголема потреба да се подобриме, па ако имате какви било проблеми, ќе одговориме на вашата е-пошта во рок од 24 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата