Купови на еспресо, сет од 4, 3oz, форма на барел, чаши со еспресо со двојно wallидови, чаши за еспресо, стакло еспресо, чаши за стакло еспресо, чаши за стакло еспресо, чисти

Купови на еспресо, сет од 4, 3oz, форма на барел, чаши со еспресо со двојно wallидови, чаши за еспресо, стакло еспресо, чаши

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Сет од 4 стакло во форма на двојно барел (3 мл., 90 мл). Направено од висококвалитетно, без олово и отпорен на кондензација, боросиликат, го одржува вашиот пијалок ладен подолго. Убав и уникатен дизајн, совршен за топли или ладни пијалоци : чај, кафе, лате, еспресо, капучино, макиато, демитасе, пијалак и сок. Бродови во прекрасно дизајнирана кутија, одлично за подарок. Безбедна машина за миење садови, микробранова безбедна, безбедна печка и безбеден замрзнувач. Сет од 4 стакло во форма на двојно барел (3 мл., 90 мл). Направено од висококвалитетно, без олово и отпорен на кондензација, боросиликат, го одржува вашиот пијалок ладен подолго. Убав и уникатен дизајн, совршен за топли или ладни пијалоци : чај, кафе, лате, еспресо, капучино, макиато, демитасе, пијалак и сок. Бродови во прекрасно дизајнирана кутија, одлично за подарок. Безбедна машина за миење садови, микробранова безбедна, безбедна печка и безбеден замрзнувач. Направете обичен дневен настан возбудливо. Ништо не е како да се пие око што отвора Јава наутро, прекрасна лате во попладневните часови, славно ирско кафе во вечерните часови или чај доцна во ноќта со нашата колекција на очила со двојни wallидови. Оптичката илузија ја доведуваат во живот бојата на кафето. Го задржува на склопот на температурата на пиење многу подолго, стаклото никогаш не е премногу топло или премногу ладно за да се одржи. Двојниот wallид на btät е изработен од боросиликатно стакло. Боросиликат термичко стакло може да издржи екстремна висока и ниска температура., Тоа е отпорност на гребење и без кондензат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата