Kuramart само чистење лизгачка четка и миленичиња масажа на ракавици за кучиња и мачки, нежно миленичиња масажа за масажа за чешлање на косата за отстранување на косат?

Kuramart само чистење лизгачка четка и миленичиња масажа на ракавици за кучиња и мачки, нежно миленичиња масажа за масажа за

Достапно за вашата нарачка
DEN 127.84
Залиха:

Само чиста четка за лизгање -четкајте го палтото нежно по насоката на косата, пролевање и чешлање кратка коса, отстранување на лабава подвлак, душеци, јазли, затегнувања, првут и заробена нечистотија. Подготвено за кучиња и мачки од сите кратки пет прсти дизајн ви овозможува да негувате места до достапни места како опашка или лице. Задниот дел од ракавицата има мека дизајн на мрежа, добра вентилација, овие нараквици се удобни за носење.Префект за големи и мали раси животни.Глововите исто така можат брзо да ја отстранат косата за миленичиња со кратка коса, додека домашните миленичиња треба да се користат со чешел за чешлање. Покрај тоа, мазните четки исто така можат да им помогнат на миленичињата да ги стимулираат фоликулите на кожата и косата. Подготвено за кучиња и мачки од сите кратки пет прсти дизајн ви овозможува да негувате места до достапни места како опашка или лице. Фиве дизајн на прстите, ви овозможува да негувате места до достапни места како опашка или лице. Поставете ги сите големини и типови на коса-Патници за ракавици за чешлање на косата и четка за миленичиња, чистење совршено за долги, кратки и кадрави коса кучиња, мачки, коњи и други миленичиња, чешлање на косата брзо, нежно и ефикасно. Покрај тоа, мазните четки исто така можат да им помогнат на миленичињата да ги стимулираат фоликулите на кожата и косата. Направете крзно на вашето домашно милениче побрзо, почисто и поудобно.-пријателски расположен, ослободен од какви било материјали што можат да предизвикаат оштетување на кожата. Косата за пролевање се држи до ракавицата и четката, што го олеснува излупењето и фрлањето на косата. Задниот дел од ракавицата има мека дизајн на мрежа, добра вентилација, овие нараквици се удобни за носење. Покрај тоа, мазните четки исто така можат да им помогнат на миленичињата да ги стимулираат фоликулите на кожата и косата.Само чиста четка за лизгање -четкајте го палтото нежно по насоката на косата, пролевање и чешлање кратка коса, отстранување на лабава подвлак, душеци, јазли, затегнувања, првут и заробена нечистотија. Косата за пролевање се држи до ракавицата и четката, што го олеснува излупењето и фрлањето на косата. Како да користите четка за отстранување на безболна коса со еден клик : Чекор 1; копчето со еден клик ги повлекува влакната за без напор само-чистење и. Покрај тоа, мазните четки исто така можат да им помогнат на миленичињата да ги стимулираат фоликулите на кожата и косата. Поставете ги сите големини и типови на коса-Патници за ракавици за чешлање на косата и четка за миленичиња, чистење совршено за долги, кратки и кадрави коса кучиња, мачки, коњи и други миленичиња, чешлање на косата брзо, нежно и ефикасно. 【Курамарт Две одлични пролевање на лепење на косата на ракавицата, со што е лесно да се излупи и фрли косата 3. Совршено одговара за кучиња, мачки, зајаци, коњи и сите влакнести миленичиња. Сами чиста четка за лизгање, едноставно кликнете на копчето и таблата ќе ја турка косата кон предната страна за да го раскинете целото парче, правењето е супер едноставно за да се отстрани целата коса од четката, така што е подготвена за следниот пат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата