кутија за новогодишна елка, за венци кутии Сезонска Облека Со Преголема Големина Јасна Торба За Складирање На Организатори торби за складирање на новогодишни елки

кутија за новогодишна елка, за венци кутии Сезонска Облека Со Преголема Големина Јасна Торба За Складирање На Организатори торби

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Се одликува со голем отвор за лесно складирање, Со Патент Со Целосна Должина. Екстра голем, тежок материјал за церада е дизајниран да биде цврст, издржлив и отпорен на кинење. Направете го чистењето и складирањето за одмор лесно како што може да биде со торба за складирање изградена за да носи што било и сѐ; Користете ја оваа торба за да ја чувате Елката, Венците, празничните чаршафи, па дури и сезонските џемпери и ќебиња. Издржлива торба за складирање празнични дрвја, Силен материјал отпорен На солзи тешка конструкција од полиестер. Голема Торба За складирање Новогодишна елка користете ја празничната Торба за складирање Новогодишна елка за лесно чување на вашата вештачка Елка на крајот на годината. Совршено за вашето дрво, венец.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата