Кутија за пилули за снег, метална тркалезна пилула, три кутии за пилули, лесни за носење

Кутија за пилули за снег, метална тркалезна пилула, три кутии за пилули, лесни за носење

Достапно за вашата нарачка
DEN 715.20
Залиха:

Материјал : Сребрен метал. Преносен : 2.0x2.0x0,7 инчи, мала тежина, мала големина, лесен за носење, погоден за работа, патување. Дизајн : Притиснете го копчето за да го отворите капакот, внатрешноста е поделена на три оддели, што може да обезбеди безбедност и редослед на лекот. Мода : Дизајнот на шемата за снежни мотори ви носи подобро расположение кога го користите. Мултифункционално : кутијата со пилули не само што може да се користи за медицина, туку и за складирање накит и други мали предмети. Кутија за пилули за снег со 3 одделни прегради, совршена за џебови, чанти, одлично за патување, копче за кутии со пилули отворено - лесен за отворен дизајн; Светло за носење - одличен додаток за патување. Ако не сте задоволни од производот, ве молиме контактирајте не по е -пошта, ветуваме дека ќе разменувате или поврат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата