Кутии со алатки за алатки за метални алатки за алатки организатор на тешка табла со алатка за чување алатки за алатки за складирање на алатки за повеќекратни средс?

Кутии со алатки за алатки за метални алатки за алатки организатор на тешка табла со алатка за чување алатки за алатки за складирање

Достапно за вашата нарачка
DEN 1206.40
Залиха:

Издржлива метална конструкција се спротивставува на оштетување од алатки. Солидна метална рачка за лесен транспорт и движење. АБС инженерска пластична лента за дополнително складирање или помал хардвер и складирање на делови. Систем за заклучување на метал за безбедно затворање. Широк спектар на апликации за да се задоволат најразлични потреби : складирање на алатки за дома, алатки за заварување, складирање на алатки за обработка на дрво, алатки за риболов на отворено и така натаму. Издржлива метална конструкција се спротивставува на оштетување од алатки. Солидна метална рачка за лесен транспорт и движење. АБС инженерска пластична лента за дополнително складирање или помал хардвер и складирање на делови. Систем за заклучување на метал за безбедно затворање. Широк спектар на апликации за да се задоволат најразлични потреби : складирање на алатки за дома, алатки за заварување, складирање на алатки за обработка на дрво, алатки за риболов на отворено и така натаму. Име на Koaius Product : Мултифункционално двојно слој алатки за материјал : Метал Ironелезен проинт Боја : Bluescope на апликација : семејство, работилница, одржување на отворено, кутија за риболов, итн. Пром. 1. Проверете ја големината и бојата пред да купите.2. Не вклучува други предмети освен алатката прикажана на фотографијата на производот.3. Забележете дека поради различните монитори, може да се појави мала хроматска аберација, ве молиме разберете.4. Поради рачно мерење, ве молиме, дозволете разлика од 0,5-1cm, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е -пошта и ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на споделување и повратни информации за да можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.7. Ви благодариме што ја посетивте мојата продавница, кликнете за да влезете во мојата продавница, ќе има многу производи за вашата референца, логистика, генерално ќе испорачаме во рок од 1-3 дена, проценетата време на пристигнување е 9-15 дена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата