Квасец ИСТ-С2 Квасец 2фхс Пристаништа

Квасец ИСТ-С2 Квасец 2фхс Пристаништа

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

3-Годишна Гаранција За Мфг. Квасец ИСТ-С2. Квасец IST-S2 Квасец 2fxs Пристаништа. 3-Годишна Гаранција За Мфг. Квасец ИСТ-С2. Квасец IST-S2 Квасец 2fxs Пристаништа. Квасец IST-S2 2fxs Порти Модул My PBX Soho Стандард Pro E1 Плус TDM800 Евтини S2 е модул со 2 FXS пристаништа за прекинување на два аналогни telephones.It Може да се користи Во My PBX SOHO, Mypbx Стандард, My PBX Pro, My PBX E1, My PBX E1 Плус, Mypbx Претпријатие, Tdm800 Картичка. Карактеристики : Висина : 0,05 Должина : 2,25 Ширина : 1,5 Боја : Зелени Рохс Во Согласност : Нема Тип На Пакување : Обвивка со Меурчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата