КВЕНТАС 14 инчен Краток Директно Кафеав+Црна Боб Перика Должина На Рамото Боб Синтетичка Коса Перика

КВЕНТАС 14 инчен Краток Директно Кафеав+Црна Боб Перика Должина На Рамото Боб Синтетичка Коса Перика

Достапно за вашата нарачка
DEN 815.68
Залиха:

●Боја и Големина● Темно Кафеава+Природна Црна;просечна големина (21,5-22 инчи) има 2 еластични ремени со 8 дупки за прилагодување за да ја поправите големината на главата, соодветна поголема големина на главата. ●Детали За Капачето За перика ● кратка големина на капачето на Перика за Рамо околу 21,5 инчи, со еластични прилагодливи ремени, еден клип за да ја поправите оваа перика. ●Повод За Носење Перики Од Боб,】 црни перики од Боб погодни За Дневни, Ноќта на Вештерките, Концерти, Тематски Забави, Свадба, Состаноци, Секојдневно Носење, Забави И Модни Ревии и Какви било Други Прилики. Најдобар избор за перика што ве прави извонредни во јавноста. ●Совети за стилизирање+ препорачуваме да носите лента за коса или плетенка за да направите поинаков шармантен стил. Queentas го ценеше искуството за купување на клиентот, строго ги контролира деталите за производот, секоја перика проверува 3 пати барем пред испораката до клиентите. Се надеваме дека клиентите ќе можат да го добијат она што го сакаат. ●Природна Перика●оваа боб перика со должина на рамената користи специјална технологија за да ја направи периката природна, должина на рамената,добро исечена. Косата има убава дебелина и тежина на неа,и мека без лесно заплеткување. Совети За Нега На Коса : 1.Периката не треба често да се мие,туку да се грижи и одржува редовно. 2.Нежно расплетувајте ја косата со раце пред миење. Не ја тријте или извртувајте косата. 3.Додадете благ шампон и регенератор за коса во ладна вода и внимателно измијте ја косата додека не се исчисти. 4.Косата треба да се исуши природно. Не изложувајте на сонце или сушете со фен за коса, ставете органско масло на мека коса после миење. 5.Нежно чешлајте ја косата со четка од врвот до крај.6.Температура На Загревање На Перика за коса : Синтетичката Коса не надминува 356w(180€), за подобро да го заштити квалитетот на косата. Пријателски Совети : големината се мери со раце, ве молиме дозволете мала грешка во мерењето.Бојата на фотографијата може да биде малку поинаква од вистинскиот производ поради прикажување на боја на различен монитор.Ако Имате Било Каков Проблем, Само Падна Слободно Да Не Контактирате, Ние Ќе Се Обидеме Најдобро да Ви Помогнеме, Можете Да Добиете Целосна Наплата Ако Сакате Да Го Испратите Назад и Ве Молиме Чувајте Го Добро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата