Kwmobile Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A23 4G / 5G - Јасен Случај Мек Тенок Флексибилен Заштитен Капак На Телефонот TPU-Транспарентен

Kwmobile Случај Компатибилен Со Samsung Galaxy A23 4G / 5G - Јасен Случај Мек Тенок Флексибилен Заштитен Капак На Телефонот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Samsung Galaxy A23 4 G / 5 G. ТРАНСПАРЕНТЕН : проѕирниот капак со дизајн совршено се вклопува на вашиот телефон и го зачувува неговиот оригинален изглед. НЕВИДЛИВА ЗАШТИТА : издржливата обвивка го штити вашиот мобилен од капки, падови, гребнатини и испакнатини. ЛЕСЕН : Тенок и лесен - лесен за лизгање во и надвор од џебовите без да се загрози заштитата. ЛЕСЕН ПРИСТАП : Прецизните исечоци на силиконската кутија TPU овозможуваат лесен пристап до сите копчиња, порти и камера.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата