Kwmobile Случај Компатибилен Со Кобо Вага 2 - Случај Pu е-Читач Покритие-Космичка Природа Сина/Сива/Црна

Kwmobile Случај Компатибилен Со Кобо Вага 2 - Случај Pu е-Читач Покритие-Космичка Природа Сина/Сива/Црна

Достапно за вашата нарачка
DEN 159.84
Залиха:

КОМПАТИБИЛНОСТ : Компатибилен Со Кобо Вага 2. КОЖЕН ИЗГЛЕД : заштитникот на е-книги е изработен од издржлива и отпорна синтетичка кожа за лесен, тенок изглед. МАГНЕТНО ЗАТВОРАЊЕ : Силните магнети го затвораат куќиштето за да го држат ereадерот цврсто на место и заштитен. Автоматско СПИЕЊЕ : функцијата За автоматско спиење/будење го вклучува уредот кога се отвора и се исклучува кога е затворен (за уреди компатибилни со Паметни Корици). ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : капакот што апсорбира Удари издржува удари, падови, капки, гребнатини и испакнатини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата