Kybate 9V 2A AC адаптер напојување AC до DC приклучок 5,5 x 2,5мм

Kybate 9V 2A AC адаптер напојување AC до DC приклучок 5,5 x 2,5мм

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.67
Залиха:

Kybate 9 V 2 A AC адаптер за напојување AC до DC приклучок 5,5 x 2,5мм. ✔ 【влез】 : AC 100-240 V 50/60 Hz. ✔ 【Безбедност】 : Со Меѓународниот орган за сертификација на квалитет, нашите производи се во согласност со врвните стандарди во индустријата и вклучуваат бројни безбедносни механизми, вклучително и заштита од кратки спојки, пренапони, прекумерна струја и внатрешно прегревање. ✔ 【Поддршка за производи : : Ако имате други прашања, ве молиме услугата за клиенти на Contant. ✔ 【Kindубезно белешка】 : Ве молиме, проверете дали го изберете вистинскиот уред пред да го купите. Kybate 9 V 2 A AC адаптер за напојување AC до DC приклучок 5,5 x 2,5мм.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата