L2f 18 инчен филмски албум A4 high-end Студио Креативно само-лепење Семеен албум за паста комеморативен подарок P2H6AB

L2f 18 инчен филмски албум A4 high-end Студио Креативно само-лепење Семеен албум за паста комеморативен подарок P2H6AB

Достапно за вашата нарачка
DEN 894.40
Залиха:

Чувајте ги вашите фотографии без киселина, без воздухот и изолирано. Поврзување : Поврзување со завртки. Корица материјал : албум на ткаенини. Премиум квалитет : Трајни и цврсти да траат со години, вашите слики и спомени ќе бидат зачувани во нашиот специјален организатор на албуми со фотографии. Одличен избор за да ги направите долготрајните спомени и да ги чувате безбедни за да можете да ги споделите во иднина со вашите најблиски, во овој високо квалитетен квалитет за патување или авантура, книги за меморија за чување на нас, донесени од нас. Може да ги смести сите билети што сакате да ги чувате, вклучувајќи го и вашето loveубовно писмо ^_ ^Стил : Вискоза Алблумдинг : Завртки за врзани за поврзување на материјалот : Камен -албум на ткаенини : Среќно семејство, кафеав елен, дијари на раст на бебиња : Обичен албум со фотографии многу стилски и елегантен начин за презентирање и споделете фотографии и спомени.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата