Лагус Херметички Контејнери За Складирање Храна Диспензерот За Житни Култури Кутијата За Складирање На Контејнери За Ориз Диспензерот За Жито Организаторот На Ку

Лагус Херметички Контејнери За Складирање Храна Диспензерот За Житни Култури Кутијата За Складирање На Контејнери За Ориз Диспензерот

Достапно за вашата нарачка
DEN 512.96
Залиха:

Контејнерот за складирање храна е со транспарентно тело, така што ќе можете да видите што е внатре и погодно за употреба. Корпата за складирање е дизајнирана со излив на истурање и мерна чаша на врвот на теглата, мерната чаша може да се навртува на устата што се истура, што ја прави вашата употреба поудобна. Лесно се мие рачно и може безбедно да се исчисти и во машина за миење садови. Погоден за Грав, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Закуски, Храна за Домашни Миленици И Многу Повеќе. Можете исто така да го користите за складирање течност, како што се вода, масло и детергент за перење. Со пренослива рачка, можеме лесно да ја носиме што ќе заштеди многу напор и простор. Контејнерот за складирање храна е со транспарентно тело, така што ќе можете да видите што е внатре и погодно за употреба.Корпата за складирање е дизајнирана со излив на истурање и мерна чаша на врвот на теглата, мерната чаша може да се навртува на устата што се истура, што ја прави вашата употреба поудобна.Лесно се мие рачно и може безбедно да се исчисти и во машина за миење садови.Погоден за Грав, Брашно, Шеќер, Кафе, Ориз, Ореви, Закуски, Храна за Домашни Миленици И Многу Повеќе. Можете исто така да го користите за складирање течност, како што се вода, масло и детергент за перење.Со пренослива рачка, можеме лесно да ја носиме што ќе заштеди многу напор и простор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата