Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма на У, одговара на повеќето душеци разл

Лаијухуа Јога Мат торба, двојни патенти јога терета за жени и мажи - мазни патенти, големи отвори и прилагодливи ленти во форма

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Димензии : мал - 27,1 "L x 6,3" дијаметар; Голем - 33,9 "L x 6,7" дијаметар. Може да одржи било кој мат до 27,1 "/33.9" долг и 6,3 "/6.7" во дијаметар кога се тркала. Материјал : Направено од 100% висококвалитетен Оксфорд. Тоа е густа, силна, отпорна на абење, отпорен на солза, лесен за чистење и брзо сушење. Лесно : 2 мазни и цврсти патенти, голем отвор во облик на U и прилагодлива и лесна лента го прават пристапот и носењето лесно. Единствена шема : Моделите на оваа јога торба се живописни и привлечни, кои вбризгуваат повеќе енергија и виталност во вашата јога практика и фитнес. Најдобри подароци за loversубителите на јога : Совршен за подароци за девојчиња и момче, подароци за сопруга и сопруг, Денот на таткото и подароците за Денот на мајката, подароци за диплома за забава, подароци за јога, подароци за роденден, Божиќни подароци. Спецификации : Големина : 6.7x33.9in/17x86 cm; 6.3x27.1 IN/16x69 см Материјал : Оксфордски мерки на претпазливост : Ве молиме користете благ пакет за детергент : 1 × торба за јога.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата