Лакксуан Организатор На Шминка Решетка Козметичка Кутија За Складирање Работна Површина Кутија За Складирање Со Голем Капацитет Дом За Облекување Дома Маса За Об?

Лакксуан Организатор На Шминка Решетка Козметичка Кутија За Складирање Работна Површина Кутија За Складирање Со Голем Капацитет

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

1. Производите за нега на кожата и козметиката може да се сортираат и складираат за лесен пристап. 2. Дизајн со голем капацитет, дури и високи шишиња вода и млеко лесно може да се стават. 3. Транспарентниот капак е отпорен на прашина и водоотпорен, а складирањето е посигурно. 4. Голем дизајн на фиоки, лесен за ставање во маската. 5. Мазна рачка, лесна за движење. 1. Производите за нега на кожата и козметиката може да се сортираат и складираат за лесен пристап. 2. Дизајн со голем капацитет, дури и високи шишиња вода и млеко лесно може да се стават. 3. Транспарентниот капак е отпорен на прашина и водоотпорен, а складирањето е посигурно. 4. Голем дизајн на фиоки, лесен за ставање во маската. 5. Мазна рачка, лесна за движење. Чувајте Ги Работите Организирани : одличен заштедувач на простор за биро за суета, шалтер за бања, спална соба, соблекувална, тоалет, маса, работна површина.Име на производот : козметичка кутија за складирање материјал на производот : Pppproduct тежина : 2300g/3000gprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да ја купите.2. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен кутии за ноќно складирање.3. Ве молиме имајте предвид дека поради различни монитори, може да има мала разлика во бојата, ве молиме разберете.4. Поради некои грешки во рачното мерење, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам.5. Ако најдете какви било проблеми со нашите производи, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдовте на вашиот споделување и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата