Ламз Ја Надгради Вратата На Магнетниот Екран Со Кучиња Миленичиња Со Тешка Мрежа Пријателски Екран На Вратата 32 Магнети Завесата Одговара На Вратите до 94, 5х106инч 062

Ламз Ја Надгради Вратата На Магнетниот Екран Со Кучиња Миленичиња Со Тешка Мрежа Пријателски Екран На Вратата 32 Магнети Завесата

Достапно за вашата нарачка
DEN 1120.80
Залиха:

БЕЗ РАЦЕ и ПРИЈАТЕЛСКИ ЗА МИЛЕНИЧИЊА : Овозможува лесен прошетка додека вашите раце се полни. И Кучињата и мачките можат лесно да влезат внатре и надвор од куќата. Екранот нето помага да се задржи инсекти, комарци, и лета надвор!. Ги чува Бубачките Надвор, Одлични за Домашни Миленици .Пуштете Свеж Воздух Во Домот, Не Ви Требаат Отворени Врати, Пуштајќи Ги Миленичињата Надвор. ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА : Инсталира за неколку минути без никакви алатки, безбедно се прицврстува за неколку минути на повеќето рамки на вратите користејќи леплива лента. Оваа магична мрежа за врати од комарци е пропустлива за гас и транспарентна. Отворете ја вратата и уживајте во свеж воздух без муви. Овој Екран На Вратата од Мува со магнетно затворање може лесно да се прикачи на вратата на вашиот балкон, спалната соба, кујната, детската соба или лизгачката врата. ОТПОРНИ НА ГРЕБЕЊЕ и ИЗДРЖЛИВИ-Се Зголеми на 26 моќни магнети, кои бидете сигурни дека слободен екран врата мрежа завеса затвори многу побрзо и повеќе молчи .Доаѓа со врвни метални палци и лепливи ленти за куки и јамки без пад. Нашата Врата На Екранот Со Магнет Од Фиберглас-Вашиот Најдобар Избор Во 2020 година карактеристики на Решетката Од Фиберглас : * Поголема Јачина* Добар Пренос На Светлина* Долготрајна Употреба И Костум За Четири Сезони* Заштита на Животната Средина : нетоксични и невкусниописи : Бидејќи користиме меѓународна логистика,Експресна испорака Нормално, потребни се 15-25 дена. Ако не сте ја добиле предметот по 30 дена, ве молиме контактирајте не.Било која причина сте незадоволни ве молиме контактирајте ме директно преку пред пишување на вашиот преглед ,пораката ќе ви даде одговор во рок од 24 часа. Јас сум посветен да направам се што е можно за да го решам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата