Lantern Press Killington Peak, Вермонт, патоказ за дестинација, контура

Lantern Press Killington Peak, Вермонт, патоказ за дестинација, контура

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Килингтон Пик, Вермонт, патоказ за дестинација, контура (100% памучно платно торба за еднократна употреба), големина од 14,75 инчи долга x 14,25 инчи ширина x 6 инчи длабоко. Долги засилени рачки со памук со памук со должина од 10 инчи, разноврсни опции за носење. Отпорни на избледени и безбедно печатење на слики во САД во САД користејќи еколошки мастила. Машинска миење и еднократно, унисекс. Килингтон Пик, Вермонт, патоказ за дестинација, контура (100% памучно платно торба за еднократна употреба), големина од 14,75 инчи долга x 14,25 инчи ширина x 6 инчи длабоко. Долги засилени рачки со памук со памук со должина од 10 инчи, разноврсни опции за носење. Отпорни на избледени и безбедно печатење на слики во САД во САД користејќи еколошки мастила. Машинска миење и еднократно, унисекс. Оваа оригинална, висококвалитетна торба за памук од памук од Lantern Press може да се пофали со остри детали и живописни слики на Килингтон Пик, Вермонт, патоказ за дестинација, контура (100% памучно платно торба за тотална торба). -10.5oz памучно платно. -ИЗИЗА од 14,75 "Долг x 14,25" Висока x 6 "длабоко. -1.375" Засилени рачки за памук. -10 "Пад на долга рачка, разноврсна опција за носење. -големина на големина од 6 5/8" x 10 "отпечатени од едната страна. САД кои користат еколошки мастила. Lantern Press е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките светски слики. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата