Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор За PCSpecialist Пркос V 16 V RTX 16.1 DC5V 0.5 НА 3pin Нови

Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор За PCSpecialist Пркос V 16 V RTX 16.1 DC5V 0.5 НА 3pin Нови

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Опис На Ставката : Делови За Лаптоп. Гаранција : 90 Дена. За да бидете сигурни дека ја добивате вистинската стока, ве молиме проверете ја Вашата е-пошта по уплатата. Ние ќе ви ја испратиме предметот слики за да потврдите.Со Почит. Лаптоп Процесорот Ладење Вентилатор За PCSpecialist Пркос V 16 V RTX 16.1 DC5 V 0.5 НА 3pin Нови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата