Лажица кабилок мали лажици 3 парчиња супи лажици порцелански лажици кинески јапонски лажици од ориз азиски лажици за рамен Вонтон кнедран десерт кујнски прибор за

Лажица кабилок мали лажици 3 парчиња супи лажици порцелански лажици кинески јапонски лажици од ориз азиски лажици за рамен Вонтон

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

Лесно за чистење и одржување. Издржлив и еднократно. Обичен и едноставен изглед, природна и елегантна боја. Едноставен и елегантен дизајн може лесно да одговара на други прибор за рамнотежа во вашата кујна. Едноставно измијте со топла вода со сапуница и темелно исушете. Горниот дел од рачката може да се користи како кука за да се спречи лажицата да се лизга во сад. Компактен и лесен за употреба, мазниот раб нема да му наштети на вашата кожа. Одлично за готвење, мешање и мешање цели, може да се користи во ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Не и безбедно. Здравје на животната средина. Одлично за готвење, мешање и мешање цели, може да се користат во ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Лесно за чистење и одржување. Издржлив и еднократно. Обичен и едноставен изглед, природна и елегантна боја. Едноставен и елегантен дизајн може лесно да одговара на други прибор за рамнотежа во вашата кујна. Едноставно измијте со топла вода со сапуница и темелно исушете. Горниот дел од рачката може да се користи како кука за да се спречи лажицата да се лизга во сад. Компактен и лесен за употреба, мазниот раб нема да му наштети на вашата кожа. Одлично за готвење, мешање и мешање цели, може да се користи во ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Не и безбедно. Здравје на животната средина. Одлична за готвење, мешање и мешање цели, може да се користи во ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн. Опис кинески супи лажици азиски корејски јапонски вентон соба ориз фо -рамен -глупак лажица лажица : зелен материјал : имитација керамичка големина : околу 16,2х4. 4x1 cm; 6,4x1.7x0.4 инчи пакет, вклучувајќи 3 парчиња x лажица.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата