Ldchnh 10pcs 57*31mm Антички бронзен златен метал цветна шарка 6 дупки Кабинетот на вратата на вратата накит дрвени кутии задници со завртки од 60 парчиња

Ldchnh 10pcs 57*31mm Антички бронзен златен метал цветна шарка 6 дупки Кабинетот на вратата на вратата накит дрвени кутии задници

Достапно за вашата нарачка
DEN 1203.20
Залиха:

Големина : околу 57 * 31 mm / 2.24 * 1,22 инчи. Тие се флексибилни и нема да пикаат кога или ќе ја затворите вратата. Издржлив и лесен за инсталирање. Прекрасна декоративна шарка, вклучувајќи завртки. Многу погодни за старомодни дрвени кутии, врати, ормани, лименки за ѓубре, гардероби, старомодни ормани за накит, куфери, итн. Големина : околу 57 * 31 мм / 2.24 * 1,22 инчи. Тие се флексибилни и нема да пикаат кога или ќе ја затворите вратата. Издржлив и лесен за инсталирање. Прекрасна декоративна шарка, вклучувајќи завртки. Многу погодни за старомодни дрвени кутии, врати, ормани, лименки за ѓубре, гардероби, старомодни ормани за накит, куфери, итн. Функција : трајни и лесни за инсталирање. , врати, ормани, лименки за ѓубре, гардероби, старомодни ормани за накит, куфери, итн. Материјал : метализира : околу 57 * 31 мм / 2.24 * 1.22 инческолор : бронза, список со златни пакувања : 10 x шарки60 Хингис60 x Завртници : Заради рачно мерење , Ве молиме, оставете грешка од 1-5мм. Грејт за стари дрвени кутии, идеален хардвер, убава.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата