Лдфас Титаниум Бенд Компатибилен Феникс 7/6 Про/5 Плус Бенд, 22мм Титаниум Метал Брзо Ослободување Лесно Вклопување На Ременот За Часовници Компатибилен За Гармин Фе?

Лдфас Титаниум Бенд Компатибилен Феникс 7/6 Про/5 Плус Бенд, 22мм Титаниум Метал Брзо Ослободување Лесно Вклопување На Ременот

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.84
Залиха:

На 22мм заменлив часовник бенд компатибилен Со Garmin Феникс 5, Феникс 5 Плус, Ferrunner 935, Ferrunner 945, Пристап S60, Quatix 5, Quatix 5 Сафир, Garmin Инстинкт, D2 Делта, Феникс 6, Феникс 6 Про И Сафир Изданија, Феникс 7, Феникс 7 Соларни, Феникс 7 Сафир сончево. Удобен зглоб 5,7"-8,1" (145мм-210мм), многу лесен за прилагодување на должината според дадената алатка. Материјал : Титаниум Метал 97%, Нерѓосувачки Челик 3%. Должина на бендот : 200 мм, Тежина : 63 гр. Компатибилен Со Гармин Пристап С62, Д2 Делта, Претходник 745/935/945/945 НЕКА, кватикс 5/6, Инстинкт Соларен, Инстинкт 2, Епикс Генерал 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата