LED светла на жици на отворено, гроздобер 49,2 метри коноп јаже самовила, приклучоци, жици светла затворени со далечински управувач, Едисон виси внатрешен двор светла ?

LED светла на жици на отворено, гроздобер 49,2 метри коноп јаже самовила, приклучоци, жици светла затворени со далечински управувач,

Достапно за вашата нарачка
DEN 319.84
Залиха:

Сијалици : 20 светилки, секоја сијалица содржи 10 ПЦС LED. Лесна боја : Топло бело. ПРОДАВНИЦИ ЗА СУДИ : 29,52 INCH/75см. Должина на низата светлина : 49,2ft/15m. Должина на оловната жица : 6,6ft/2m (не светло). Вкупна должина : 55,8ft/17m. Температура на бојата : 2700 ~ 3000k. Далечинска батерија : Батерија на копче CR2025. 8 режими на трепкање : комбинација, во бран, секвенцијален, slo glo, бркање, бавно избледување, треперење, стабилно вклучено. Тајмер : 6 часа и 18 часа одмор секој ден. 8 Ниво на осветленост што може да се прилагоди. Покриено е со ретро гроздобер јаже од коноп. Уникатен дизајн на ретро стил, стариот светски шарм со LED технологија има топло LED светло, ви носи уникатно чувство и да му дадете на вашето место сосема нов изглед. ? 【Единствени антички жици светла затворено】 Со уникатен дизајн на гроздобер коноп јаже, топла бела боја создава опуштена и ретро атмосфера. Низаните светла за спална соба можат да бидат обесени над трпезариска маса, ткаени во гредите на пергола, или обесени од балконскиот огради за посебен изглед на ретро бистро и удобен амбиент на забава. ? Можете да додадете ретро изглед со украсување на оваа низа светлина на вашето место. Lynxnes 2700 ~ 3000k Топло бело глобус самовили на отворено создадете топол, удобен и пријатна амбиент за да ги натераат вашите семејства и пријатели да уживаат во опуштено време.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата