LEEKI LED LED алуминиум водоотпорна wallидна ламба - водоотпорна светлина на отворено - 3000k outorидно светло топло топло светло

LEEKI LED LED алуминиум водоотпорна wallидна ламба - водоотпорна светлина на отворено - 3000k outorидно светло топло топло светло

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.20
Залиха:

✔ Прилагодлив Аголот на светлината - Прилагодете го сакате ефектот на светлината. Агол на зрак прилагодлив, ви овозможува слободно да го прилагодите аголот нагоре и надолу. Целата висина на зрачење е 2м (горе и долу светло). ✔ Целосно водоотпорен и топлински отпад : Одделение IP65, не само за затворен, туку и погоден за wallид на отворено, најдобро осветлување на декорацијата. Обезбедете одлична отпорност на топлина, влијанија, ниски температури и хемикалии која било друга тешка временска состојба, надворешна надворешна безбедносна светлина. ✔ Лесно за инсталирање : Светлината трае само неколку минути за инсталирање. Користете ја завртката за да ја инсталирате и поправите (се обезбедени завртки) и не е потребно комплицирано жици. ✔ Rust, без чипови за боја. Не се грижите да станете грди. Заштеда на енергија и заштита на животната средина, живот до 5 години. ✔ Прилагодлив Аголот на светлината - Прилагодете го сакате ефектот на светлината. Агол на зрак прилагодлив, ви овозможува слободно да го прилагодите аголот нагоре и надолу. Целата висина на зрачење е 2м (горе и долу светло). ✔ Целосно водоотпорен и топлински отпад : Одделение IP65, не само за затворен, туку и погоден за wallид на отворено, најдобро осветлување на декорацијата. Обезбедете одлична отпорност на топлина, влијанија, ниски температури и хемикалии која било друга тешка временска состојба, надворешна надворешна безбедносна светлина. ✔ Лесно за инсталирање : Светлината трае само неколку минути за инсталирање. Користете ја завртката за да ја инсталирате и поправите (се обезбедени завртки) и не е потребно комплицирано жици. ✔ Rust, без чипови за боја. Не се грижите да станете грди. Заштеда на енергија и заштита на животната средина, живот до 5 години.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата