Легенди за наскар, #6 ВФ/НМ ; Вортекс стрип

Легенди за наскар, 6 ВФ/НМ ; Вортекс стрип

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.67
Залиха:

Напишано Од Бет Тушак. Илустрирано Од Жан Пол Мекензи. Точка : Легенди На НАСКАР, #6 Издавач : Вител Писател : Бет Тушак Уметник : Жан Пол Мекензи Приказни : Милион Долари Бил Приказна!! Бил Елиот Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата