Легенди за возење на елен - Nintendo Wii

Легенди за возење на елен - Nintendo Wii

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

Користете ги најновите, најнапредни ловечки оружја и техники за да ја донесете дома вашата награда. Се одликува со повеќе од 30 животни, вклучувајќи волнени носорози, елени со бела опашка, волци и ирски елки. Започнете со ловци спакувани со акција во африканската савана, карпести планини и многу повеќе. Ангажирајте се во злобни битки против стравуваните Т-Рекс, Сабер-заби тигар и Гасторинис. Отклучете ги карактеристиките на бонусот, како што се нови животни и околини; Собата за трофеи ја прикажува статистиката и достигнувањата на играчите. Добијте го огненото оружје заклучено и натоварено. Одите на крајните агли на земјата за да ловите некои од најлудите животни што ретко ги гледаат човечкото око. Изберете од разновидно оружје како снајперски пушки, крстосници и пушки со голема моќност за да го фатите вашиот најголем трофеј досега. Одликувајќи се со повеќе од 30 неостварливи животни, вклучувајќи волнени носорози, елени со бела опашка, волци и ирски елки, легенди на елени за Wii ве става блиски и лични со некои од најсмртоносните суштества во светот. Одете против стравуваниот Т-Рекс, мачки со сабја, и повеќе во злобни битки на шефовите. Но, внимавајте на овие животни едвај чекаат да ве претворат во вечера!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата