Легиго 12 Парчиња Разнобоен Цвет Венец Круна Лента За Глава За Жени Девојки Невести-Избрани Обоени Цветни Круни Венец Ленти За Глава За Фестивалска Свадбена Забава

Легиго 12 Парчиња Разнобоен Цвет Венец Круна Лента За Глава За Жени Девојки Невести-Избрани Обоени Цветни Круни Венец Ленти

Достапно за вашата нарачка
DEN 271.84
Залиха:

Елегантен изглед : 12 парчиња цветни ленти за глава, неговиот посебен дизајн ќе направи да изгледате посебно и убаво, добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријател и соработници, романтичен, елегантен дизајн, ги прави жените да изгледаат многу женствено и нежно, исто така ги прави вашите девојки да изгледаат пошармантно и попривлечно. Големина на фиорална венец : мерка за дијаметар На венец прибл. 7,8 инчи-8,7 инчи,може добро да одговара на обемот на главата, лесен и удобен за носење. Издржлив материјал : Овие цветни венци се направени од хартиени цвеќиња и цвеќиња од пена, пластични лисја и флексибилна жица,може да се користат постојано; шарените ливчиња се цврсто завиткани околу венецот наместо лепливи.сладок и моден дизајн во согласност со женските ideasетски идеи; Убавите додатоци за коса се добри за жените да создадат неверојатен стил на коса. Одговараат за многу прилики : овие цветни круни се вклопуваат за забави, свадби, деверуши, причести, церемонија на залог, прослави, патувања, специјални настани итн. Широк спектар на употреба : цветните ленти за глава од венец се погодни за мали деца, девојчиња, мали девојчиња, жени и така натаму, различните бои на цветната лента за глава можат да ги задоволат вашите потреби. 12 ПАРЧИЊА ИЗБРАНИ ОБОЕНИ ЦВЕТНИ ВЕНЕЦ ЛЕНТИ ЗА ГЛАВА! Материјал : изработен од хартиени цвеќиња и цвеќиња од пена,пластични лисја и флексибилна жичана количина : 12 парчиња боја : црвена,зелена,жолта,розова,сина, пупл.Големина : 7,8 инчи-8,7 инчи (20-22 см), одговара на повеќето глави. Апликација : - овие цветни круни се вклопуваат за забави, свадби, деверуши, причести, церемонија на залог, прослави, патувања, специјални настани итн.- цветните ленти за глава од венец се погодни за мали деца, девојчиња, мали девојчиња, жени и така натаму, различните бои на цветната лента за глава можат да ги задоволат вашите потреби.Зедикс 12 Парчиња Разнобоен Цветен Венец Круна Лента За Глава За Жени Девојки Невести-Избрани Обоени Цветни Круни Венец Ленти за Глава За Фестивалска Свадбена Забава Реквизити За Фотографирање На Одмор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата