Лехи Груп/Крафорд #SHDH Супер Моќ Дупчалка Носителот - 10 ФУНТИ

Лехи Груп/Крафорд SHDH Супер Моќ Дупчалка Носителот - 10 ФУНТИ

Достапно за вашата нарачка
DEN 320.32
Залиха:

Држачот за вежба за напојување е специјално дизајниран да држи вежби за напојување плус неколку други рачни електрични алати. Не-лизга црна винил слој. Мери должина од 3-1/2 Инчи со ширина од 5 Инчи со висина од 3 Инчи. Држачот за вежба за напојување е специјално дизајниран да држи вежби за напојување плус неколку други рачни електрични алати. Не-лизга црна винил слој. Мери должина од 3-1/2 Инчи со ширина од 5 Инчи со висина од 3 Инчи. Моќ Вежба Држете За Пегборд Карактеристики : Одговара и 1/8 " и " пегборд Специјално дизајниран да држи вежби за напојување или други рачни електрични алати супер зафат не-мар, без лизгање црна винил слој не вклучува Колче Брави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата