LensCoat Lcjprodc Jobu BWG-Pro/Pro2 Корица

LensCoat Lcjprodc Jobu BWG-Pro/Pro2 Корица

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.33
Залиха:

Форма-опремени Затворени Клетки Неопренови. Заштитува од Гребење и Испакнатини. Делува како Термичка Бариера во Топли и Ладни Температури. Камофлажата помага Да се Разбие Обликот. Произведено во САД. Форма-опремени Затворени Клетки Неопренови. Заштитува од Гребење и Испакнатини. Делува како Термичка Бариера во Топли и Ладни Температури. Камофлажата помага Да се Разбие Обликот. Произведено во САД. Од Производителот, капаците На главата Lens Coat Jobu BWG-Pro/Pro2 ја нудат вашата вредна опрема одредена заштита од гребење и испакнатини, зачувувајќи го нејзиниот изглед и препродажба. Тие исто така помагаат да се разбие обликот, што го прави помалку забележлив за дивиот свет. Капаците На главата Jobu BWG-Pro/Pro2 се направени од неопренови со затворени клетки и исто така делуваат како термичка бариера, помагајќи да ги заштитите рацете на топли и ладни температури.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата