Лента Softsky 6 ролни 2,4 широки x 25 јарди шарени starвездени месечини точки бронзинг мек шифон тул чиста лента за DIY занаетчиски букет лак за завиткување

Лента Softsky 6 ролни 2,4 широки x 25 јарди шарени starвездени месечини точки бронзинг мек шифон тул чиста лента за DIY занаетчиски

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Премиум материјал : панделки се изработени од 100% полиестер со висок квалитет, со мазна површина, фин текстура, удобен допир и издржлив за употреба, додавајќи пријатно и романтично чувство. Одличен процес на бронзирање : 6 различни живи панделки во боја со живописни сјајни starвездени месечини, донесете шарена топлина и доволно за да ги задоволите сите ваши потреби. Едноставно и изобилство : Секоја лента со лента е ширина од 2,4 "x 25 јарди, може да се исече на соодветната големина што ви треба лесно, а должината е доволна за да се направат сите видови на занаети. Елегантни и луксузни : Прекрасните и исклучителни чисти панделки се одлична идеја За занаетчиски проекти, завиткување на подароци, лакови за коса, венчаници, роденденски забави, фестивалски прослави, Божиќ и други украси за празници. Забавни и незаборавни : чистите панделки можат да ве натераат да уживате во забавата и задоволството во процесот на DIY со вашите пријатели или семејство и семејство, и Искусете одлични спомени заедно. Елегантни и луксузни елементи секогаш ќе бидат во стил! Погодно за секоја креативна или декоративна идеја за која ќе помислите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата