ЛЕПСЈГЦ Миленичиња Куче Бања Пешкир Микрофибер-Абсорбента Мали Кучиња Сушење Крпа Ќебе со Џеб За Кучиња Бањарка Миленичиња Супили

ЛЕПСЈГЦ Миленичиња Куче Бања Пешкир Микрофибер-Абсорбента Мали Кучиња Сушење Крпа Ќебе со Џеб За Кучиња Бањарка Миленичиња Супили

Достапно за вашата нарачка
DEN 1233.60
Залиха:

Апсорпција на вода, брзо сушење, мека ткаенина, не е лесно да се фрли. Ткаенината е издржлива и добро ја апсорбира водата, лесна за чистење, достапно е машинско перење. Крпите се суперфини микрофибер кои апсорбираат вода многу побрзо од обичниот памук и се сушат многу брзо. Овој производ е посоодветен за домашни миленици за брзо сушење по земањето бања, која брзо може да апсорбира од домашни миленици. По употреба, можете да ја исцедите водата, да ја закачите да се исуши и да почекате за следната употреба. Апсорпција на вода, брзо сушење, мека ткаенина, не е лесно да се фрли. Ткаенината е издржлива и добро ја апсорбира водата, лесна за чистење, достапно е машинско перење. Крпите се суперфини микрофибер кои апсорбираат вода многу побрзо од обичниот памук и се сушат многу брзо. Овој производ е посоодветен за домашни миленици за брзо сушење по земањето бања, која брзо може да апсорбира од домашни миленици. По употреба, можете да ја исцедите водата, да ја закачите да се исуши и да почекате за следната употреба. Апсорпција на вода, брзо сушење, мека ткаенина, не е лесно да се фрли.Ткаенината е издржлива и добро ја апсорбира водата, лесна за чистење, достапно е машинско перење.Крпите се суперфини микрофибер кои апсорбираат вода многу побрзо од обичниот памук и се сушат многу брзо.Овој производ е посоодветен за домашни миленици за брзо сушење по земањето бања, која брзо може да апсорбира од домашни миленици. По употреба, можете да ја исцедите водата, да ја закачите да се исуши и да почекате за следната употреба.Тип : Пешкир За Бања За Миленичиња : Полиестер Карактеристика : Трајно Пакување Вклучува : 1 x белешки За крпи за миленичиња : Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата