Леснотија 22 Инчни Екстензии За Коса Со Плетена Коса и 22 Инчни Екстензии за Коса со Микро Јамка #18П613

Леснотија 22 Инчни Екстензии За Коса Со Плетена Коса и 22 Инчни Екстензии за Коса со Микро Јамка 18П613

Достапно за вашата нарачка
DEN 1179.20
Залиха:

Вистинска Човечка Коса : Лесно продолжување на човечката коса што е мека, мазна, свиленкаста и природна. Стил како што сакате : Неколку начини да ги користите екстензиите за коса и соодветно да изберете соодветен начин. Спецификација : 22 Инчни екстензии за коса од 100гр и 22 Инчи 50гр микро екстензии за коса од мушка. Нега на коса : Оставете ја да се исуши природно после миење и избегнувајте виолетов шампон. Услуга : 7/24ч одговор. Ако имате какви било прашања, слободно известете не. Лесното Продолжување На Косата е направено од вистинска човечка коса која може да биде обоена, исечена, исправена и стилизирана како што сакате. Продолжувањето на косата со плетење е 22 инчи, а продолжувањето на косата со микро мушка е 22 инчи што може да се користи соодветно. Повеќе невидлив и лесен за употреба. Долготрајни.

Кон својствата

22 Inch 100g weft hair extensions and 22 Inch 50g micro bead hair extensions :

Најдобри предлози во категоријата