Левитон 13661-СНП Т8 МЕД ФЛУОР ЛМФЛДР НЕ Пост МЕД

Левитон 13661-СНП Т8 МЕД ФЛУОР ЛМФЛДР НЕ Пост МЕД

Достапно за вашата нарачка
DEN 107.36
Залиха:

Флуоресцентен држач за светилки. Среден Би-Пин. Боја : бела. Точка Пакет Димензија : 1.075" L x 0.85" W x 0.8132" H. Опис На Производот 1.13 ИНЧЕН ШИРИНА X 0.34 ИНЧЕН ДЛАБОЧИНА X 1.38 ИНЧЕН ВИСИНА ГОЛЕМИНА; UL, ОДОБРУВАЊЕ НА АДС; 600 ВОЛТ НАПОН РЕЈТИНГ; ПРЕДВРЕМЕНИ-ВО МОНТАЖА; T8, T12 ЛИНЕАРНА ФЛУОРЕСЦЕНТНА СВЕТИЛКА ТИП; 600 ВАТИ СВЕТИЛКА МОЌНОСТ; СРЕДНИ БИ-ПИНСКИ СВЕТИЛКА база; Бела Боја На Телото; Применлив Стандард Iso-9001 од производителот флуоресцентен држач За светилки, T8/t12 (G13 BASE) СРЕДЕН БИ-ПИН, НЕ-ШАНТИРАН, ТИП НА ВРТЕЊЕ СО ЗАКЛУЧУВАЊЕ НА СВЕТИЛКАТА, СРЕДНА ВИСИНА, (23 MM), ЦЕНТАР ЗА СВЕТИЛКИ 660 W-600 V, Ul И Csa, ПРИЦВРСТУВАЊЕ БЕЗ МОНТИРАН СТОЛБ, ДОЛНО ОПТОВАРУВАЊЕ, БЕЛО.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата