Лхб Декорација На Домови Мултифункционална Решетка За Чевли Чевли Решетка За Складирање Чадор Едноставна Пластична Повеќеслојна Монтажа Отстранлива Вселенска В?

Лхб Декорација На Домови Мултифункционална Решетка За Чевли Чевли Решетка За Складирање Чадор Едноставна Пластична Повеќеслојна

Достапно за вашата нарачка
DEN 1363.20
Залиха:

Користи Повеќеслојно Складирање, Тродимензионална Структура, Мал Отпечаток.Фино Запечатување На Рабовите, Мазен Дизајн На Работ, Мазен Дизајн На Аголот, Мазно Чувство, Грижа за Вашиот Секојдневен Живот. Чување чадор, со Цел да се постигне Мултифункционално Складирање, Додадете Жлеб Со деликатна Кука.Интимна Кука, Лесна За Употреба, Добро Носење Тежина. ☞Складирање на дневна Соба, Дизајн На Оддел Отпорен на Прашина, Лесен за употреба.Бањата е Зачувана за Да Создаде Уредна И Чиста Бања. ☞Материјал : Увезен Пп, Дебел Материјал, Жлеб На Рамката за Чадор, Лесен за Земање, Заштеда На Простор, Нелизгачка Основа, Висококвалитетен и Стабилен. ☞Очекуваниот Датум на Испорака е 15 до 30 Дена. Производот Се Мери Рачно. Грешка од 1 до 2 см Е Нормална. Користи Повеќеслојно Складирање, Тродимензионална Структура, Мал Отпечаток.Фино Запечатување На Рабовите, Мазен Дизајн На Работ, Мазен Дизајн На Аголот, Мазно Чувство, Грижа за Вашиот Секојдневен Живот. Чување чадор, со Цел да се постигне Мултифункционално Складирање, Додадете Жлеб Со деликатна Кука.Интимна Кука, Лесна За Употреба, Добро Носење Тежина. ☞Складирање на дневна Соба, Дизајн На Оддел Отпорен на Прашина, Лесен за употреба.Бањата е Зачувана за Да Создаде Уредна И Чиста Бања. ☞Материјал : Увезен Пп, Дебел Материјал, Жлеб На Рамката за Чадор, Лесен за Земање, Заштеда На Простор, Нелизгачка Основа, Висококвалитетен и Стабилен. ☞Очекуваниот Датум на Испорака е 15 до 30 Дена. Производот Се Мери Рачно. Грешка од 1 до 2 см Е Нормална. ☞Име : Чевли Рек◀●▷Материјал : Пп◀●▷Мебел Структура : Заградата Структура◀●▷Дрво Структура Процес : Наметнување◀●▷Дополнителни Карактеристики : Демонтажа◀●▷Дали да се Инсталира : Инсталирајте◀●▷Стил : Едноставен и Модерен◀●▷answer : ___________________________ Note : Само Продаде Чевли Полици, Не се Продаде Други Производи◀●▷Апликација : ве Молиме да го Прочитате погоре Внимателно. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Слободно Контактирајте не. Ви Благодарам Многу.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата