Lhllhl дво-врата бања суета кабинет за миење басен, мултифункционална полица за складирање корпа кујна кујна додатоци за бања

Lhllhl дво-врата бања суета кабинет за миење басен, мултифункционална полица за складирање корпа кујна кујна додатоци за бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 1275.20
Залиха:

Подебели плочи можат да се користат за поставување големи и тешки предмети, како што се шпорети под притисок и микробранови печки; Електроплетираната железна корпа усвојува железни шипки со цврсто дрво, што ја решава забунато од корозијата и стареењето, а ефектот е поубав; цврсто дрво Дебелата табла е изработена од боја за заштита на животната средина два пати, рачно полирана, и конечно испрскана со мантил двапати пред печење печење, за да се постигне ефектот без абење и без боја; рачки од не'рѓосувачки челик, фиоки се изработени од материјали од не'рѓосувачки челик, безбедни и издржлива; решетката со цврсто дрво, изработено од цврсто дрво, решетката за партиции е постабилна, фино изработка и им дава на луѓето кога се допираат многу мазно и нежно чувство; цврсто дрво, лизгање на железницата непречено, тивок дизајн, не е лесен за Дераил, без деформација, по десетици илјади тестови, лизгањето е сè уште тивко и мазно; додатоци за хардвер, изберете додатоци за индустриски хардвер, роман за дизајн и убава, стабилноста на полицата е значително подобрена; Универзални тивки тркала, универзален универзален 360 степени, универзален од 360 степени Тркала, направете го трпезарискиот автомобил лесен за растоварање и одење слободно; вертикално редење, заштеда на простор. Цврстата табла со дебела дрво е изработена од боја за заштита на животната средина два пати, рачно полирана, и конечно испрскана со мантил двапати пред печење печење, за да се постигне ефектот на без абење и без боја; Рачки од не'рѓосувачки челик, фиоките се изработени од материјали од не'рѓосувачки челик, безбедни и издржливи ;. Електроплетираната железна корпа прифаќа железни шипки со цврсто дрво, што ја решава збунетоста на корозијата и стареењето, а ефектот е поубав;. Површината е мазна, прашината не е лесно да се придржува на површината на полицата, лесна за чистење; суетата со отстранлив и кутија за складирање служи како работна маса и биро за вашите различни функции. Мултифункционален дизајн на складирање, корпа за складирање на полици, без разлика дали е голема или мала, може лесно да се постави, а кујнските плакари можат да се зачуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата