Либи 15480 Инвернес 7 Унца Карпи Стакло - 24 / ЦС

Либи 15480 Инвернес 7 Унца Карпи Стакло - 24 / ЦС

Достапно за вашата нарачка
DEN 1504.00
Залиха:

Модел : 15480. Дуратуф Третирани. Отпорност на термички и механички шок. Безбедна машина за миење садови. Користете траекс решетката ТР-12А Со Оваа Инвернес Дуратуф Карпи Стакло. Ова libbey® мали 7 унца карпи стакло е идеален за сервирање пијалоци во ресторани барови хотели и угостителски настани. Третирано е со патентираниот Термички Дуратуф на Либи по процесот за "притиснати" тамблери што му дава на горниот дел од стаклото максимална отпорност на термички и механички шок. Кога ќе го видите врежаното име На Дуратуф на вашиот производ, тоа значи дека добивате најдолг работен век во индустријата за прехранбени услуги.Модел # : 15480 duratuff® Третира Отпорност на термички и механички shockdywasher safe Use Traex rack TR‐12 A Со Оваа Инвернес Duratuff Карпи Стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата