Liuzh ротира гроздобер фиксен телефон Revolve Dial Antique Tefhone

Liuzh ротира гроздобер фиксен телефон Revolve Dial Antique Tefhone

Достапно за вашата нарачка
DEN 2367.84
Залиха:

Тоа е вистински ретро -фиксна телефон, може да се користи низ целиот свет. Нема надворешно напојување, директно со тековната работа на телефонската линија. Метод на поставување : Тип на седиште. Телефонска категорија; кабел телефон. Изглед : Антички/занает/антички телефон. Тоа е вистински ретро -фиксна телефон, може да се користи низ целиот свет. Нема надворешно напојување, директно со тековната работа на телефонската линија. Метод на поставување : Тип на седиште. Телефонска категорија; кабел телефон. Изглед : Антички/занает/антички телефон. Тоа е вистински ретро телефонски телефон, може да се користи низ целиот свет. Не е надворешно напојување, директно со тековната работа на телефонската линија. Метод на поставување : Категорија на типот на седиштето. КОРДЕН ТЕЛЕФОН.ПЕРЦИЈА : Антички/Занает/Антички телефон.1. Текстурата на рачката на смолата.2. ABS рачка слушалка.3.ZINC легура метална заграда.4. Дното е прецизно направено. Телото е изработено од пријателска смола.5.Материјал : АБС пластика/смола/легура на цинк -лекување : дневна соба/спална соба/просторија за студии/подарок за свадба/роденденски подарок.Класични механички мелодии, мелодиите се и долги. : 1*Phonetips : Поради рачното мерење, големината може да варира малку, ве молиме погледнете го вистинскиот производ. Повици за повици и записи за појдовни повици.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата