Ливаббер Индустриски Цевки Пешкир Бар, Рустикален Железо Декор Бања Хардвер Пешкир Бар Додаток, Тешки Ѕид Монтирани Држач Бања Крпа Решетката, Црна

Ливаббер Индустриски Цевки Пешкир Бар, Рустикален Железо Декор Бања Хардвер Пешкир Бар Додаток, Тешки Ѕид Монтирани Држач Бања

Достапно за вашата нарачка
DEN 383.84
Залиха:

☛ИНДУСТРИСКИ СТИЛ НА ЦЕВКИ-Рустикален пешкир бар може да биде совршен одговара на декоративниот гроздобер стил на вашиот дом. Ретро тешки цевки стемпанк стил, покажете го вашиот неверојатен вкус со својот уникатен дизајн.НАПРАВЕТЕ САМИ сопствена креација со подобра заштеда на простор. ☛Цврст и ИЗДРЖЛИВ-Изработен од висококвалитетен железен материјал со неверојатен животен век. Површината е рамномерно испрскана со мат црна боја за да се спротивстави на корозија и отпорна на ' рѓа. ☛МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - оваа ѕидна лента за рустикален пешкир е функционална и декоративна за сите места. Бања, кујна, тоалет, градина, ресторан и спална соба, која е полна со шарм и креативност. ☛ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-НАПРАВЕТЕ САМИ рустикална лента за крпи, само следете неколку чекори за лесно да ја завршите инсталацијата погледнете ја приложената детална инструкција. ☛Сите ВО ЕДЕН СЕТ-Нема потреба да купувате додатоци одделно. Дефинитивно одлично купување бидејќи пакетот доаѓа со завртки и сидра што ви се потребни за инсталација. ☛ИНДУСТРИСКИ СТИЛ НА ЦЕВКИ-Рустикален пешкир бар може да биде совршен одговара на декоративниот гроздобер стил на вашиот дом. Ретро тешки цевки стемпанк стил, покажете го вашиот неверојатен вкус со својот уникатен дизајн.НАПРАВЕТЕ САМИ сопствена креација со подобра заштеда на простор. ☛Цврст и ИЗДРЖЛИВ-Изработен од висококвалитетен железен материјал со неверојатен животен век. Површината е рамномерно испрскана со мат црна боја за да се спротивстави на корозија и отпорна на ' рѓа. ☛МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - оваа ѕидна лента за рустикален пешкир е функционална и декоративна за сите места. Бања, кујна, тоалет, градина, ресторан и спална соба, која е полна со шарм и креативност. ☛ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА-НАПРАВЕТЕ САМИ рустикална лента за крпи, само следете неколку чекори за лесно да ја завршите инсталацијата погледнете ја приложената детална инструкција. ☛Сите ВО ЕДЕН СЕТ-Нема потреба да купувате додатоци одделно. Дефинитивно одлично купување бидејќи пакетот доаѓа со завртки и сидра што ви се потребни за инсталација.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата