Livisn AC 100-240V до DC 3.3V 1A адаптер за напојување, адаптер за напојување со универзален wallиден приклучок 3,5 x 1,35mm DC Jack

Livisn AC 100-240V до DC 3.3V 1A адаптер за напојување, адаптер за напојување со универзален wallиден приклучок 3,5 x 1,35mm

Достапно за вашата нарачка
DEN 115.52
Залиха:

Влезен напон : 100-240 V AC 50/60 Hz. Излезна струја : 1 А (1000 Ма). Излезен напон : DC 3.3 V. Должина на излезната линија : 1м. Стил на приклучок : 3,5*1,35мм (со картичка Пролет Универзална 5.5*2,5мм. Стандардно). Влезен напон : 100-240 V AC 50/60 Hz. Излезна струја : 1 А (1000 Ма). Излезен напон : DC 3.3 V. Должина на излезната линија : 1м. Стил на приклучок : 3,5*1,35мм (со картичка Пролет Универзална 5.5*2,5мм. Стандардно). Точност на напон : ± 5% Спецификации : Опис на производот во САД Опис Универзален адаптер за напојување, трансформатор за вклучување на електрична енергија применлива за Mini-TV, 2,5-инчен мобилен хард диск, мобилен ДВД, ТВ-кутија, безжична аудио и видео опрема, опрема за полнење, MP3/ MP4, мали табели, рутери, прекинувачи, конзоли за игри, телефони, светла, камери, опрема за набудување, контрола на разни уреди за дома / преносни уреди. Особено погодна за мачки и рутери Карактеристики : *Влезен напон : 100-240 V AC 50/60 Hz *Излезна струја : 1 A (1000 m A) *Излезен напон : DC 3 V *Power Polarity : Inside (+), надвор (-) * * Должина на излезната линија : 1m *Стил на приклучок : 3,5 *1.35mm *Точност на напон : ± 5% *Спецификации : Пакет за регулативи на САД Вклучен : 1pcs 3 V 1 A Adapte.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата