Lksya Thunder Force 2 3 4 Зачувај датотека 16 битни касети за игри за Sega за Megadrive Genesis Pal и NTSC Видео конзола

Lksya Thunder Force 2 3 4 Зачувај датотека 16 битни касети за игри за Sega за Megadrive Genesis Pal и NTSC Видео конзола

Достапно за вашата нарачка
DEN 1577.60
Залиха:

Дебелината на PCB Bonding Finger е 1,6мм, должината е 84мм. Подготвување 98% нови играчи на игри на пазарот (некои стари играчи на игри направени пред 2005 година поддршка само 1,2мм). 16-битни. Sega Mega Drive. Дебелината на PCB Bonding Finger е 1,6мм, должината е 84мм. Подготвување 98% нови играчи на игри на пазарот (некои стари играчи на игри направени пред 2005 година поддршка само 1,2мм). 16-битен Sega Mega Drive.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата