Лмигфдп Керамички Кремирање Урни Погреб Урна Спомен Споменик Миленичиња Пепел, Човечки Средни И Големи Погреб Спомен Кутија, Семејство Или Гробишта ,Ж

Лмигфдп Керамички Кремирање Урни Погреб Урна Спомен Споменик Миленичиња Пепел, Човечки Средни И Големи Погреб Спомен Кутија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2.33
Залиха:

●Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување на остатокот/пепелта на вашите најблиски. €Кремирање урна Керамика Возрасни Погребни Урни со 100% керамички висока температура отпуштање уникатен застаклен дизајн, долгорочно складирање на керамика. Може да се користи за споделување на пепелта на возрасни деца и може да се користи и за скапоцени остатоци од миленичиња. Ве молиме запомнете : Ова е мал сувенир во кој може да се смести дел од пепелта на возрасните. ● Карактеристики : карлицата е издржлива и лесна за одржување. Користете висококвалитетни урни за да ја задржите пепелта на луѓето што ги сакате. Ви благодариме за изборот на нашите производи. Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, можете да не контактирате преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. ●Квалитет : нашиот рачно изработен висококвалитетен ковчег обезбедува место за почитување на остатокот/пепелта на вашите најблиски. €Кремирање урна Керамика Возрасни Погребни Урни со 100% керамички висока температура отпуштање уникатен застаклен дизајн, долгорочно складирање на керамика. Може да се користи за споделување на пепелта на возрасни деца и може да се користи и за скапоцени остатоци од миленичиња. Ве молиме запомнете : Ова е мал сувенир во кој може да се смести дел од пепелта на возрасните. ● Карактеристики : карлицата е издржлива и лесна за одржување. Користете висококвалитетни урни за да ја задржите пепелта на луѓето што ги сакате. Ви благодариме за изборот на нашите производи. Ако имате какви било прашања по добивањето на стоката, можете да не контактирате преку е-пошта и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Име на производот : Погреб Урнпроизвод Тип : Крематоматеријал За Возрасни / Дете / Миленичиња : Керамиколор : А, Б, Ц, Д, Е , Ф , Г , Ч, Популарни елементи : ретро стил : дијаметар на устата : 5,1 см* висина : 7,3 см Без разлика дали е рачно изработена : да.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата