ЛОДЛИ Корпа За Отпадоци, Корпа За Отпадоци Десктоп Корпа За Отпадоци Домашна Спална Соба Покрај Креветот Мини Корпа За Отпадоци Кујнска Кутија За Ѓубре Маса Корпа ?

ЛОДЛИ Корпа За Отпадоци, Корпа За Отпадоци Десктоп Корпа За Отпадоци Домашна Спална Соба Покрај Креветот Мини Корпа За Отпадоци

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.33
Залиха:

✘Тоа е пригодна корпа за отпадоци затоа што не треба да се грижите дали ќе го отворите капакот дури и кога вашите раце се полни. Тип : Кофа За Складирање. Структура : Стои. ✘ Нема дополнителен притисок и може да се инсталира уредно без губење простор на ѕидовите, аглите или во близина на мебелот. ✘Тоа е пригодна корпа за отпадоци затоа што не треба да се грижите дали ќе го отворите капакот дури и кога вашите раце се полни. Тип : Кофа За Складирање. Структура : Стои. ✘ Нема дополнителен притисок и може да се инсталира уредно без губење простор на ѕидовите, аглите или во близина на мебелот. Облик : Тркалезен Стил : Тркалачки Капак Тип Материјал : Ппмодел Број : десктоп ѓубре канмини корпи за отпадоци : ѓубре бинпластична канта : десктоп ѓубре канта за ѓубре кујна : ѓубре кантраш може кујна : отпад бинстораж кутија организатор : кујнски кутии за ѓубре канти : кутии за ѓубре кутии за отпадоци пластика : маса Кујнски Канта За Ѓубре Мини Корпа За Отпадоци : Кутија За Складирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата