ЛОКАНМИ Модни Жени Реверзибилен Кожен Ремен За Фармерки или фустан1. 1 Широк За Жени Мажи За Подароци

ЛОКАНМИ Модни Жени Реверзибилен Кожен Ремен За Фармерки или фустан1. 1 Широк За Жени Мажи За Подароци

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

100% Кожа. Увезени. Затворање на клипот. Само Суво Чисто. црн појас. Прилагодливи Ремени : Широк Појас : 2,8 см( 1,1 инч), должина : 100 см Погоден за половината 31 "-37", 105 см Погоден за половината 33" -39 " Ве Молиме Измерете Ја Линијата На Половината(Вклучете Ја Облеката Што Сакате да Ја Усогласите)За Да Бидете Сигурни дека Ременот се Вклопува пред Да Го Купите. Совршени Ремени За Жени-маж : луксузните дизајнерски ремени се изработени од висококвалитетна кожа, само носете ја со фармерки и лабава горна половина напикана напред. Тоа навистина дава изјава!. Сите Натпревар На Тренд Стил : обликот за кожен ремен е многу во тренд во моментов. Тоа е навистина привлечно со генијални елементи за моден дизајн. Можете да носите на колковите со фармерки или на половината за да го намалите фустанот или здолништето. Тоа само ги истакнува последните завршетоци на вашата облека. Погоден е за вашата свечена или секојдневна облека во секоја сезона и во сите прилики. Ременот Е Изработен Од Квалитетна Кожа Која е Прилично Мека и Удобна за Носење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата