Локомотива за играчки за локомотива за елки за елки за елки од 4

Локомотива за играчки за локомотива за елки за елки за елки од 4

Достапно за вашата нарачка
DEN 425.60
Залиха:

Компанија за трговија со врвни врвни врвни. Локомотива за локомотива за играчки, лакомотични украси за елки, сет од 4 направени Полска. Компанија за трговија со врвни врвни врвни. Локомотива за локомотива за играчки, лакомотични украси за елки, сет од 4 направени Полска. Возови украси. Сет од 4 парчиња. Рачно изработени во Полска. Рачно насликани. Направено од стакло разнесено од уста. Висок приближно 2,25 инчи (6 см). Вклучува оригинална трговска кутија и пакување на Pinnacle Peak. Увезена од трговската компанија Pinnacle Peak.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата