Лол Изненадување Десерт Плоча-7 Јас Пакет од 8

Лол Изненадување Десерт Плоча-7 Јас Пакет од 8

Достапно за вашата нарачка
DEN 0.67
Залиха:

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 8 Лол Изненадување Десерт Плочи-7". ДИЗАЈН НА ИЗНЕНАДУВАЊЕ : овие Елегантно направени Чинии За Десерти се во дизајнот На Lol Изненадување што сигурно ќе ги привлече вашите деца На Забавите на Вашите Деца. СОВРШЕНИ ЗА ДЕТСКА ЗАБАВА : Овие Чинии За Десерти За Изненадување Се совршени за деца како декор за забави за детски тематски забави. ВРВЕН КВАЛИТЕТ : овие креативни Лол Изненадување Тема Десертните Чинии се направени од висококвалитетни материјали кои се природни и безбедни за вашата употреба и доволно цврсти за носење на вашите десерти. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Овие плочи имаат одредена длабочина и лесно можат да ја држат храната со извонредни рабови и испраќање сјај. Израмнете ги вашите забави со Нашите Чинии За десерти За Изненадување Кои се направени од тешки и доволно цврсти за да ја носат вашата храна без да ја истурат храната, но сепак да го подобрат поставувањето на вашата маса со елегантно дизајнирани десертни чинии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата