Longbay жени мажи со двојна тока прилагодливи влечки од лизгачки перници од облак перници

Longbay жени мажи со двојна тока прилагодливи влечки од лизгачки перници од облак перници

Достапно за вашата нарачка
DEN 1.00
Залиха:

Единствена пена. Ултра удобно : Овие папучи на Unisex се изработени од дополнителен удобен материјал Ева. Дебела и мека стапало во комбинација со водоотпорен атрибут, лизгањето на овие папучи од сандали е како одење по облаците. Лесен : овие слајдови на отворени пети се лесни и обезбедуваат крајна удобност при одење. Еко-пријателските материјали немаат посебен мирис, што ги прави совршени за секојдневна употреба. Не-лизгање и издржлива : Не-лизгачката текстура на единствениот е дизајнирана да ја удвои вашата заштита, а издржливата и мека ЕВА пена обезбедува разноврсност во затворено и на отворено. Прилагодливо : Дизајнот на двојна тока на платформата на Sandals ја има поддршката на лакот, овие прилагодливи слајдови ви овозможуваат прилагодено вклопување за сите стандардни, тенки или широки стапала. Совет за големина и грижа : Овие обични влечки од облак доаѓаат во 5 големини (големина 5-6 7-8 8.5-9,5 10-11 11.5-12.5 За жени, големина 3-4 5-6 6.5-7,5 8-9 9.5-10.5 за мажи). Едноставните сандали можат да направат секоја облека да изгледа веднаш модерна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата