Lonking LG6365 хидрауличен багер 1/35 Diecast камион претходно изграден модел

Lonking LG6365 хидрауличен багер 1/35 Diecast камион претходно изграден модел

Достапно за вашата нарачка
DEN 3.00
Залиха:

Пред-изграден модел. Големина во инчи : Должина : 10.92 Ширина : 3.12. Материјал : диекаст. Пред-собраниот модел, подготвен за прикажување. Високо детално во текот на целиот, многу колекционерски. Состојба : Нова скала? 1/35 готов модел. Пред-изградени и претходно обоени. Подготвени за прикажување. Материјал : Големина на диекаста во cm : Должина : 28 ширина : 8 големина во инчи : должина : 10.92 Ширина : 3.12 Ве молиме, забележете : ова не е играчка за деца. Погодно е само за 16 -годишна возраст Ви благодарам многу за вашиот бизнис. Моделот е многу кревка ставка. За контрола на квалитетот, го проверуваме секој модел пред да се испратиме. Ние ќе го отвориме полето за да го провериме моделот. Имаме камера во магацин за да го следиме и снимаме овој процес. Ако не се согласувате со овој процес, ве молиме контактирајте не пред да ја поставите нарачката. Ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата