Лонуо Телефон Случај Покритие Заштитен Случај Компатибилен со iPhone 7/8/SE 2020,TPU + КОМПЈУТЕР Браник Хибридни Воено Одделение Солиден Случај, Шокпрофон Телефон Случај Со

Лонуо Телефон Случај Покритие Заштитен Случај Компатибилен со iPhone 7/8/SE 2020,TPU + КОМПЈУТЕР Браник Хибридни Воено Одделение

Достапно за вашата нарачка
DEN 1428.80
Залиха:

1. 100% сосема нов и висок квалитет. 2. Изработен од висококвалитетен стп кожен материјал за да ви даде удобна сензација при држење. 3. Компактен, лесен, уникатен стилски дизајн, трендовски и удобно чувство. 4. Заштитете го вашиот вреден телефон од нула, прашина, шок. Компатибилност : Само компатибилен со i Phone 7/8/SE 2020. Постојат осум бои за избор : црна, бела, црвена, розова црвена, темно сина, виолетова, зелена и портокалова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата