Lorvies Акварел пеперутки корпа за отпадоци - голем правоаголник за облека, играчки, чевли и пикник

Lorvies Акварел пеперутки корпа за отпадоци - голем правоаголник за облека, играчки, чевли и пикник

Достапно за вашата нарачка
DEN 825.60
Залиха:

Материјал : 300 D Оксфордска ткаенина Големина : 22. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на нашата земја. Преклопните вреќи за намирници што можат да се користат се добро конструирани и издржливи. Повторно користење и еколошки - една торба за еднократно купување е еквивалентна на 1000+ пати од користење на пластични кеси за отстранување. Кога не сте во употреба, само извадете ја заградата.4 во / 56 x 29 x 32 cm Карактеристики : Цврст лента за рака; Четири колони за поддршка, корпа за купување за поддршка по инсталацијата Тоте одржува форма и одржувајте исправено отворете прекрасна алтернатива за торба за еднократна употреба, секоја торба е направена од материјал со врвен квалитет. CHIC Надграден тоте : Дополнителни рачки за носење може да се држат во вашата рака или да се одморат на подлактицата, држејќи ги рацете слободни додека купувате. Оксфордска крпа. Материјал - 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за оштетена.Оксфордска крпа. Материјал - 300d Оксфордска ткаенина, цврста ткаенина, не е лесна за оштетена. Повторно користење и еколошки - една торба за еднократно купување е еквивалентна на 1000+ пати од користење на пластични кеси за отстранување. Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворено. Големина - 22,0 x 12,6 x 11. Одлична алтернатива за пластични кеси со единечна употреба, кои честопати не се рециклираат и честопати ги загадуваат патиштата и другите јавни места. Кога не сте во употреба, само извадете ја заградата. Торбите лесно се вклопуваат во стандардна количка и остануваат исправени за лесно пакување на намирници на исходот. Засилените рачки и полесно за транспорт на тотеците долго време ги засилија рачките за носење.4 во / 56 x 29 x 32 cm, со цврста лента за раце. Чувајте ги склопените кеси за купување во чантата и автомобилот за итни случаи или активности на отворено. Дизајн - Четири колони за поддршка, корпа за купување по инсталација, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Рачката за носење е густа и издржлива, зашиена на страната на дното за да додаде поголема јачина за да се справи со тежок товар на намирници. Нема затворање на затворање. Изберете модерен и еколошки начин за заштита на нашата земја.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата